Otomotiv

Sektörler

Ürünler

ORIA-040 Serisi

ORIA-040 Serisi

Fabrika gezilerinde tercih edilen, sabit bir yerleşkede kullanımlar için uygun hızlı çözümler üretebileceğiniz bir sistem.

ORIA-046 Serisi

ORIA-046 Serisi

Yüksek ses kalitesi, sağlam yapısı ve kolay kullanımı ile dinleyicileriniz ile aranızdaki iletişimin gücü sizin kontrolünüzde olsun.

TX-08 Dokunmatik Ekranlı Ses Yayın Konsolu

TX-08 Dokunmatik Ekranlı Ses Yayın Konsolu

Seslendirme ihtiyacı duyulan tüm alanlar için acil durum ve olağan üstü hallerde sesli uyarılar, canlı anonslar veya siren seslerini yayınlayan fonksiyonel bir ses sistemidir. Dokunmatik ekranlı dahili bilgisayar ile yönetilir.

ORIA-050 Serisi

ORIA-050 Serisi

Dinleyicileriniz ile interaktif bir iletişim sağlayabileceğiniz, kullanıcı dostu arayüze sahip LCD ekranlı özel bir seri.

ORIENT EWS

ORIENT EWS

Deprem, su baskını, yangın, sağlık, güvenlik ihlalleri ve tehlike yaratabilecek teknik arızaların vuku bulduğu durumlarda, otomatik acil durum çağrısının yapılmasından sağlık müdahalelerinin başarı analizlerine kadar olan süreçleri yönetebileceksiniz

Ori-Clock Master Saat

Ori-Clock Master Saat

Uydu saati ile güncel saat ve tarih bilgisi, özelleştirilebilir kayan yazı gösterimi ve uzaktan bilgisayar ile yönetilen özel merkezi saat çözümleri