Turizm

Sektörler
Turizm Sektörü

Turizm Sektörü

  Turizm sektörü ülkemizde ve dünyada en hızlı büyüyen ekonomik faaliyet alanlarındandır. Kültür, kongre, alışveriş ve gastronomi gibi birçok dala ayrılmıştır. Ülkeler için önemli bir gelir kapısı olan turizm sektörü ülkemiz için de doğal zenginliklerimiz ve köklü tarihi mirasımızla her zaman önemli bir konumda olmuştur. Turizm alanında Türkiye, sektörel tecrübesi ve güçlü altyapısıyla en başarılı ülkelerdendir.  

  Müzeler, kültür ve gezi turları, doğa yürüyüşleri gibi etkinliklerde Tur Rehber Sistemlerinin kullanılması büyük kolaylık sağlar. Tur rehberi ve katılımcılar arasındaki iletişim kalabalık ve gürültülü ortamlarda dahi kaliteli ve net ses aktarımıyla gerçekleşir. Birden fazla dile simultane tercüme yapılması gereken durumlar için idealdir.  

 

Açık ve Kapalı Alanlarda Rahat Kullanım

 Kullanıcı deneyimi ön planda tutularak hazırlanmış olan cihazlarımız kurulum gerektirmez ve herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç olmadan kolayca kullanılabilir. Uzun süren pil ömrü etkinlikleri başarıyla tamamlamanıza olanak verir. Cihazları otobüste bile kendi şarj çantasında şarj edebilir ve böylece zaman kazanabilirsiniz.

 Yerli üretim tur rehber cihazlarımız 3 yıl garanti ve 10 yıl parça desteği ile uzun ömürlü kullanım sağlar. Ori̇ent Tur Rehber Sistemleri sahadaki özgün ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmak için uzman teknik ekibimiz tarafından AR-GE çalışmalarıyla sürekli geliştirilmeye devam eder.

Açık ve Kapalı Alanlarda Rahat Kullanım

Ürünler

ORIA-040 Tur Rehber Dinleme Sistemi

ORIA-040 Tur Rehber Dinleme Sistemi

Fabrika gezileri, seminer ve eğitimlerde sıklıkla tercih edilen, sabit yerlerde kullanımı ideal olan tur rehber sistemi zengin set içeriği ile size etkinliklerinizde yeni olanaklar sunar.

ORIA-046 Tur Rehber Dinleme Sistemi

ORIA-046 Tur Rehber Dinleme Sistemi

Yüksek ses kalitesi, sağlam yapısı ve kolay kullanımı ile dinleyicileriniz ile aranızdaki iletişimin gücü sizin kontrolünüzde olsun.

ORIA-066 Tur Rehber Dinleme Sistemi

ORIA-066 Tur Rehber Dinleme Sistemi

Misafirlerinize çağrı yaparak serbest zaman sonrasında hemen toplanmalarını sağlayabilir, sayım özelliği ile eksik kişileri tespit ederek onlara özel yeni bir çağrı gönderebilirsiniz.

ORIA-X66 Tur Rehber Dinleme Sistemi

ORIA-X66 Tur Rehber Dinleme Sistemi

Dinleyicilerinize otomatik bildirim göndermenizi sağlayan kronometre sayacı sayesinde etkinliklerinizde size zaman kazandıran benzersiz bir sistem.

AG-100

AG-100

Cihaz üzerinde yer alan hafıza kartına ses kaydı yükleyebilir ve misafirleriniz için ekonomik, kolay ve hızlı çözümler üretebilirsiniz